שדרות יצחק רבין 18, עפולה

חדרי הניתוח ב RMC ממשיכים לפעול תחת הנחיות משרד הבריאות, עבור מבוטחי כל קופות החולים

מדיקה RMC מתגייסת על מנת להקל על הלחץ בכמות הפניות לבתי החולים באזור, ומאפשרת המשך ביצוע ניתוחים לכלל מבוטחי קופות החולים המובילות. במרכז יבוצעו ניתוחים באשפוז יום לתושבי הצפון, תוך הקפדה על נהלים מחמירים של משרד הבריאות.

בשל העומס על המערכת הציבורית, נאלצים בתי החולים לדחות ניתוחים אלקטיביים על מנת להתמקד במאבק בנגיף הקורונה ומענה למקרי חירום, דחיית הניתוחים למועד לא ידוע פוגעת באופן משמעותי באיכות החיים ובמענה הרפואי הניתן לתושבי האזור.

מדיקה RMC ורשת “מדיקה” מתגייסים בעת הזו למאמץ הלאומי ופועלים על מנת להפחית לחץ מבתי החולים הציבוריים, וכחלק מהמאמץ ממשיכים לבצע גם במהלך ימים אלה ניתוחים ב- RMC בזמינות מיידית.

על מנת להעמיד את המרכז בתקופה זו לרשות כלל ציבור המבוטחים כל הפעולות יבוצעו במימון מלא (טופסי 17) או סבסוד משמעותי של קופות החולים המובילות – כללית, מכבי ומאוחדת.

הפעילות ב RMC מתבצעת באישור ופיקוח של משרד הבריאות תחת הנחיות מחמירות של מניעת זיהומים. RMC הוא מרכז רפואי ייחודי בצפון, הממוקם במתחם עמק סנטר מול בית החולים “העמק” ומכיל 7 חדרי ניתוח מתקדמים ומרפאות מומחים בלבד, ללא מחלקות פנימיות או חדר מיון, ללא קבלה של מטופלים עם סימפטומים של קורונה. כל חדרי הניתוח מצוידים במערכות סינון חלקיקים מתקדמות (Hepa-filter), הסגל מצויד באמצעי מיגון לשמירה על בטחון המטופלים, הפעילות מתבצעת בפיקוח רופא מומחה ואחות למניעת זיהומים ובגיבוי רפואי של בית החולים העמק.

היום אף יותר מתמיד – הפעילות הרפואית ב RMC  בטוחה יותר ונמצאת מעל לכל שיקול.

בתקופה זו מבוצעים ב RMC ניתוחים הכרחיים בלבד, בתחומים של אורתופדיה, כירורגיה, א.א.ג., עיניים (קטרקט) גניקולוגיה ועוד. כל הניתוחים מבוצעים על ידי מיטב הרופאים המומחים, תוך הקפדה על יחס אישי, וצוות רפואי מקצועי.

מדיקה RMC שולח את הערכתו ותודתו לרופאים והאחיות ברפואה הציבורית ומתגייס גם בימים אלה במשימתו להעניק רפואה איכותית וזמינה לתושבי הצפון.

זימון תור

הזינו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​