שדרות יצחק רבין 18, עפולה

רפואה פרטית, אישית ומתקדמת מחכה לך אצלנו במדיקה RMC

מדיקה RMC הוא מרכז רפואי מתקדם המשרת את תושבי צפון הארץ והעמקים. במרכז מתבצעים ניתוחים כירורגיים קטנים ובינוניים המצריכים אשפוז של עד 24 שעות. 

מדיקה RMC הוא מהמרכזים הרפואיים החדשניים בארץ, ומצויד במכשור רפואי מתקדם על מנת לייצר סביבת עבודה נוחה ומקצועית לרופא המנתח. רף זה מבטיח נוחות ובטיחות מרבית למנתחים ולכם – המטופלים, במטרה להעניק רפואה איכותית יותר.

במרכז 7 חדרי ניתוח מאובזרים לביצוע מגוון רחב של טיפולים. חדרי הניתוח יובאו במלואם מאירופה והם עומדים בסטנדרטים של חדרים נקיים (Clean Rooms).

הבטיחות שלך היא המחויבות שלנו

בטיחות המטופלים ניצבת עבורנו במקום הראשון. לכן, אנו משקיעים מאמצים גדולים בכל הקשור במניעת זיהומים. אימצנו את הסטנדרטים וכללי האתיקה המחמירים ביותר בעולם ואנו שומרים על רמה גבוהה של בקרה. בנוסף, אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם בית חולים “העמק” הסמוך.

כל הניתוחים מבוצעים ע”י רופאים מומחים בלבד ובפיקוח צמוד של מרדים בכיר, על מנת להבטיח את בטחון המטופל ולתת מענה מיידי במקרה של סיבוך.

רפואה פרטית, עם כל הפרטיות הנחוצה

למתאשפזים במקום ישנם 3 חדרים מרווחים ומשוכללים, המצוידים במיטב התנאים לשהות לילה ולהתאוששות נוחה ומפנקת. חדרי האשפוז נבנו מתוך מחשבה להקל על המטופל את החוויה ככל האפשר, והם כוללים מיטה מתכווננת, טלוויזיות שטוחות מסך, כורסא נוחה לבן המשפחה, שירותים ואמבטיה פרטיים ואבזורים נוספים.

פרטיות החולים עמדה בראש סדר העדיפויות כבר משלב התכנון וההקמה של המרכז. במקום קיימת הפרדה מוחלטת בין החולים שנכנסים לקבלה, לבין אלה שיוצאים להתאוששות או לאשפוז. בנוסף, קיימת אפשרות להיקלט במדיקה RMC באופן דיסקרטי, ללא מעבר או שהות באולם הקבלה.

מקום שאליו מגיעים המומחים

אנחנו במדיקה RMC מהווים בית רפואי מקצועי לעשרות רבות של רופאים מומחים, מנהלי מחלקות, מנהלי יחידות ורופאים בעלי שם בתחומם מכל רחבי הארץ. רבים מהם בחרו במדיקה RMC כמרכז הכירורגי המועדף עליהם באזור הצפון וחלקם אף מנתחים בו באופן בלעדי.

הצוות הרפואי והסיעודי מורכב מצוות אנושי קשוב וזמין המעניק למטופלים את הטיפול והשירות הטובים ביותר.

כל הצוותים הינם בעלי הכשרה מתאימה וקורסים על בסיסיים ייעודיים.

אנו משקיעים מאמצים רבים בהדרכות מקצועיות, הדרכות שירות ופיתוח מקצועי של הצוות.

הרבה יותר אישי

מרכז רפואי שכולם בו בשבילכם – כאן תוכלו לבחור בדיוק מי ינתח אתכם, וליהנות משירות אכפתי באמת

הרבה יותר נגיש

רפואה איכותית ומקצועית הופכת אפשרית – בזכות הסדרי קופ"ח וחברות ביטוח לא צריך לחשוב פעמיים

הרבה יותר זמין

אין צורך בהמתנות ממושכות. במדיקה RMC תורים זמינים כדי שתוכלו לקבל טיפול במהירות, מתי שנוח לכם

זימון תור

הזינו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

ברוכים הבאים לרשת medica מרכזים רפואיים

medica רפואה ברמה של 5 כוכבים הינה רשת מרכזים רפואיים מתקדמת בפריסה ארצית:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​